Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Skyline Minimalist Часовник
Skyline Minimalist Часовник
Skyline Minimalist Часовник Skyline Minimalist Часовник Skyline Minimalist Часовник

Skyline Minimalist Часовник

400 МКД

Град: Неготино

Материјали: нерѓосувачки челик метал

Ознаки: саат нов мода часовник

5
0

Skyline Minimalist е особено исклучителен часовник. Тој се издвојува по тоа што има луксузен изглед но сепак неговиот дизајн спаѓа во групата на едноставни класични часовници. Се карактеризира со директен луминантен дисплеј, тенок дизајн, а куќиштето и ремчето се направени од првокласен нерѓосувачки челик. Класичниот дизајн комбиниран со модерен изглед го прават овај часовник омилен и кај понежниот но исто така и кај посилниот пол.

Додадено: 12.9.2019 Прегледи: 251

BeautyLux

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0