Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Liu jo naocari namaleni na 5500 den
Liu jo naocari namaleni na 5500 den
Liu jo naocari namaleni na 5500 den Liu jo naocari namaleni na 5500 den Liu jo naocari namaleni na 5500 den Liu jo naocari namaleni na 5500 den

Liu jo naocari namaleni na 5500 den

6500 МКД

Бренд: liu jo

Град: Скопје

Материјали: ////

Ознаки: jo liu

3
0

Naocari od Liu jo,model 2019 godina. Vo odlicna sostojba,noseni samo dva-tri pati. Model koj e mnogu aktuelen sezonava. Kupeni od Italija,komplet vo zastitna kutija. Bez razmeni,cenata e fiksna.

Додадено: 25.9.2019 Прегледи: 346

RebeccA123

65
0

Членот го следат

80

Членот ги следи

0