Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov telefon
Nov telefon Nov telefon Nov telefon

Nov telefon

7000 МКД

Бренд: xiaomi mi a2 lite

Град: Скопје

Материјали: maska

Ознаки: telefon

1
0

Skroz nov Xiaomi mi A2 lite, so dvojna zadna kamera, dvoen sim, 64gb ram so 264 gb kapacitet, 19:9 notch screen i extra brz procesor

Додадено: 1.10.2019 Прегледи: 171

Member6278

17
2

Членот го следат

3

Членот ги следи

4