Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Нови очила
Нови очила
Нови очила Нови очила Нови очила

Нови очила

300 МКД

Бренд: h&m

Град: Куманово

Материјали: пластика

Ознаки: очила нови

7
0

Не се носени ниту еднаш. Нови се и неоштетени. Многу се убави, но не можам да ги носам бидејќи не ми одговараат според формата на лицето. Може да им се стави и диоптрија.

Додадено: 9.10.2019 Прегледи: 155

Stefff233

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0