Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Шал Холандски кебиња 100% волна
Холандски кебиња 100% волна
Холандски кебиња 100% волна

Холандски кебиња 100% волна

9500 МКД

Град: Скопје

Материјали: 100% волна

Ознаки: волна

0
0

Холандски кебиња, 100% волна. Останати се уште три, димензија 100х150см. Цената им е на 50% од таа на сликата, односно 9.500ден едно. Нормално нови :) Мојот број е 070 606 782 доколку сакате може да ме побарате. Се движам Лисиче-Дебар Маало релација за превземање... 😃

Додадено: 28.10.2019 Прегледи: 309

Tina555tina

5
1

Членот го следат

8

Членот ги следи

3