Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Марама (Резервирана) НОВА дупла постелнина Golden Daisy
(Резервирана) НОВА дупла постелнина Golden Daisy
(Резервирана) НОВА дупла постелнина Golden Daisy (Резервирана) НОВА дупла постелнина Golden Daisy (Резервирана) НОВА дупла постелнина Golden Daisy (Резервирана) НОВА дупла постелнина Golden Daisy

(Резервирана) НОВА дупла постелнина Golden Daisy

ПРОДАДЕНО

Бренд: golden daisy

Град: Скопје

Материјали: 100%памук памук

Ознаки: постелнина нова

4
0

Сосема нова дупла постелнина од Golden Daisy. Комплетот содржи: - навлака за јорган 200х220 - чаршаф 220х240 - 2 навлаки за перници 50х70 Изработена од 100% памук. Дезен како на сликата. Ја добивате спакувана како што е фотографирана. Идеална за подарок или за вас лично 🙂

Додадено: 3.11.2019 Прегледи: 387

Persephone

33
1

Членот го следат

39

Членот ги следи

2