Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Чисто дрво шанк
Чисто дрво шанк
Чисто дрво шанк Чисто дрво шанк Чисто дрво шанк

Чисто дрво шанк

60 МКД

Бренд: наш

Град: Скопје

Материјали: дрво бир

Ознаки: зачуван

6
0

Шанкот е коска и собира многу внатре. Има и горен дел и столици. Тој е 60 евра. Столиците по 1000 ден во комплет ако се земат инаку посебно не. Горен дел за пијалоци 1200.

Додадено: 18.1.2020 Прегледи: 195

AnaJana

69
0

Членот го следат

133

Членот ги следи

46