Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Наочари
Наочари Наочари Наочари Наочари

Наочари

500 МКД

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: црни наочари нови gucci копија

4
0

Наочарите се нови, не се носени воопшто. Купени од zaza accessories 800 ден. Копија на gucci.

Додадено: 24.3.2020 Прегледи: 60

ccoture

10
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

34