Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Наочари
Наочари Наочари Наочари

Наочари

400 МКД

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: леопардов дизајн наочари нови

0
0

Наочарите се нови, не се носени воопшто. Купени од zaza accesorize 600 ден. Преубаво стојат, но мене ми се многу големи. Леопардов принт.

Додадено: 24.3.2020 Прегледи: 59

ccoture

10
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

34