Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Часовник
Часовник Часовник Часовник Часовник

Часовник

800 МКД

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: метал еко кожа

Ознаки: нов оriflame часовник

1
0

Саатот е нов, не е носен воопшто. Златен оквир со мермерна позадина. Бренд quartz. Ремчето е во крем боја.

Додадено: 24.3.2020 Прегледи: 52

ccoture

10
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

34