Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Марама Нов шејкер
Нов шејкер
Нов шејкер Нов шејкер Нов шејкер

Нов шејкер

500 МКД

Бренд: marinade

Град: Скопје

Материјали: стакло

Ознаки: marinade

2
0

Нов шејкер (за салати) ЗА КУПЕНИ 2 ПРОДУКТИ ДОБИВАТЕ ПОПУСТ + БИЛО КОЈ ДРУГ АРТИКЛ ОД ГАРДЕРОБЕРОТ ГО ДОБИВАТЕ БЕСПЛАТНО. Контакт тел: 070/673994

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 56

dimitarmlad

10
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0