Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Ново новооо
Ново новооо
Ново новооо Ново новооо Ново новооо Ново новооо Ново новооо

Ново новооо

700 МКД

Бренд: 1

Град: Штип

Материјали: квалитетни

Ознаки: ново

2
0

Нови очила, со заштитно стакло, не се фејк.Оригинал а тоа може да се провери си има тест ливче. Ги купив премногу скапо.

Додадено: 29.4.2020 Прегледи: 136

Jovancheva

1
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

3