Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Штипки Trpezarija so 6 stolici
Trpezarija so 6 stolici
Trpezarija so 6 stolici Trpezarija so 6 stolici Trpezarija so 6 stolici Trpezarija so 6 stolici

Trpezarija so 6 stolici

5 МКД

Град: Скопје

Материјали: drvo masivno polno

Ознаки: nn

4
0

Prodavam masa trpezariska so 6 stolici tapacirani so bordo shtof za 5.500 niska komoda so tri fioki za 4.000 i visoka komoda so tri fioki za 6.000. Komplet moze za 12.000 denari

Додадено: 6.5.2020 Прегледи: 332

Likelike

9
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

2