Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Шапка Инокс шпорет Раде Кончар
Инокс шпорет Раде Кончар
Инокс шпорет Раде Кончар

Инокс шпорет Раде Кончар

3000 МКД

Бренд: раде кончар

Град: Скопје

Материјали: инокс

Ознаки: зачуван

2
0

Купен 16000. Се е исправно но треба две рингли (по 400 денари е една )да се заменат. Подигање од Карпош 1. Предлог цена 3000.

Додадено: 22.5.2020 Прегледи: 278

AnaJana

73
0

Членот го следат

138

Членот ги следи

46