Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Додатоци Паричник Desigual новчаник
Desigual новчаник
Desigual новчаник Desigual новчаник Desigual новчаник

Desigual новчаник

500 МКД

Бренд: desigual

Град: Штип

Материјали: еко кожа

Ознаки: еко кожа

Состојба: многу добра

Додадено: 8.6.2020

Прегледи: 740

6

Desigual оригинален женски новчаник (има минимално оштетување на внатрешниот дел, 3та фотографија може да се види, надворешно е во одлична состојба) https://www.desigual.com/en_MK/women/accessories/wallets/

KK_KK_KK

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0