Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Стикери за натписи НОВИ
Стикери за натписи НОВИ
Стикери за натписи НОВИ Стикери за натписи НОВИ Стикери за натписи НОВИ

Стикери за натписи НОВИ

150 МКД

Бренд: //

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: stickers стикери нови

4
0

Нови стикери за натписи, само што ми стигнаа од интернет. Едно пакетче си задржав, но имам уште едно. Ги броев, во едно пакетче има 44/45 стикери не сум сигурна, тоа е премногу затоа и ги продавам останатите, нема потреба да ми стојат. Пробав со црн маркер, се пишува на нив се суши и останува. Со друго не сум пробала да напишам сеуште. Околу 3 сантиметри големина, значи малечки се. Едно патече со 44/45 стикери е 150 денари.

Додадено: 2.7.2020 Прегледи: 126

ButikRita

13
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

20