Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Лента Prodavam trotineti dva
Prodavam trotineti dva
Prodavam trotineti dva Prodavam trotineti dva Prodavam trotineti dva Prodavam trotineti dva Prodavam trotineti dva

Prodavam trotineti dva

1500 МКД

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: aluminium

Ознаки: al

1
0

Prodavam dva aluminiumski trotineti rozev I plav malku koristeni.Se sklopuvaat za cuvanje I ima torbica za cuvanje I nosenje

Додадено: 5.7.2020 Прегледи: 73

Maloto123

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0