Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Лента Trpezariska masa bela medijapan
Trpezariska masa bela medijapan
Trpezariska masa bela medijapan Trpezariska masa bela medijapan Trpezariska masa bela medijapan Trpezariska masa bela medijapan Trpezariska masa bela medijapan

Trpezariska masa bela medijapan

7500 МКД

Бренд: aleks dizajn

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

1
0

Kupena no za zal pogresni dimenzii mi donesoa, cenata ja ima na prvata slika samo masata se prodava moze da se vidi Skopje bel medijapan se pusta plus 40 cm masivno izrabotena Ja prodavam za pola cena

Додадено: 12.7.2020 Прегледи: 198

Zana38

15
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

34