Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Паричник Маска за самсунг
Маска за самсунг
Маска за самсунг Маска за самсунг

Маска за самсунг

1200 МКД

Бренд: самсунг галакси с10

Град: Скопје

Материјали: пластика гума

Ознаки: маска за телефон самсунг галакси с10

0
0

Оргинална маска за самсунг галакси с10, рачно цртана со акрилни бои отпорни на вода. Маската е купена од Америка и е користена помалку од 1 месец. Оргинална цена на маската 50$, моментална цена 1200 ден. Цената не е клучна.

Додадено: 4.9.2020 Прегледи: 90

Irena7M

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

22