Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Антика
Антика Антика

Антика

300 МКД

Град: Битола

Материјали: бакар, бронза,месинг

Ознаки: свеќници,декор

2
0

Рачно изработени предмети од бакар,месинг и бронза, многу стар

Додадено: 27.9.2020 Прегледи: 150

Patrick

1
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

0