Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шоља
Шоља Шоља

Шоља

200 МКД

Бренд: х

Град: Скопје

Материјали: порцелан

Ознаки: ново

5
0

Шоља со капак

Додадено: 27.9.2020 Прегледи: 141

Тањичка

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0