Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Televizor
Televizor Televizor Televizor Televizor Televizor

Televizor

6000 МКД

Бренд: fj

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: fj

4
0

Televizor vo sina boja

Додадено: 2.11.2020 Прегледи: 202

jancev

38
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

4