Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Престилка Сет тањири од 19 парчиња НОВИ !!!
Сет тањири од 19 парчиња НОВИ !!!
Сет тањири од 19 парчиња НОВИ !!! Сет тањири од 19 парчиња НОВИ !!! Сет тањири од 19 парчиња НОВИ !!! Сет тањири од 19 парчиња НОВИ !!! Сет тањири од 19 парчиња НОВИ !!!

Сет тањири од 19 парчиња НОВИ !!!

700 МКД

Бренд: југопорцелан

Град: Скопје

Материјали: порцелан

Ознаки: ..

3
0

Сетот се состои од 6 мали плитки тањири, 6 големи плитки, 6 длабоки големи и 1 голем длабок сад. Вкупно 19 парчиња. Сетот е нов и е Ц класа.

Додадено: 12.11.2020 Прегледи: 176

NatashaM

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0