Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Часовник Сијалички во сите бои
Сијалички во сите бои
Сијалички во сите бои Сијалички во сите бои

Сијалички во сите бои

350 МКД

Бренд: ....

Град: Битола

Материјали: лед

Ознаки: шарено сијалички ново новогодишно

3
0

Супер за на елка или каде што сакате да ви светкаат и да ви ја направат новогодишната атмосфера дома. На се одговараат зошто се во повеќе бои.

Додадено: 14.12.2020 Прегледи: 194

Avgust-Ina

8
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

11