Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
PREUBAV SAAT
PREUBAV SAAT PREUBAV SAAT

PREUBAV SAAT

600 МКД

Бренд: meibo

Град: Скопје

Материјали: koza quarc

Ознаки: meibo

2
0

Preubav dobien na poklon so swarovski cirkoni i kozno remce no za zal ne e moj stil cena simbolicna

Додадено: 1.1.2021 Прегледи: 99

Beyonce

104
3

Членот го следат

131

Членот ги следи

0