Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Мебел
Мебел Мебел Мебел Мебел Мебел

Мебел

300000 МКД

Бренд: орев

Град: Скопје

Материјали: дрво

Ознаки: ...

3
0

Гарнитура дуборез рачна работа од орев. Цената е 5000 eu

Додадено: 13.1.2021 Прегледи: 128

SuzanaKlimper

17
3

Членот го следат

50

Членот ги следи

0