Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Ray Ban
Ray Ban Ray Ban Ray Ban

Ray Ban

3000 МКД

Бренд: ray ban

Град: Битола

Материјали: staklo zeleno

Ознаки: metalni

Состојба: ново без етикета

Додадено: 19.4.2021

Прегледи: 254

9

Ray Ban🕶 original ocila za sonce.. kratko vreme koristeni.. bez nikakva maana.. bez zamena ❌

Alesijaaaa

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

15