Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Додатоци Очила Ray Ban erika namaleni
Ray Ban erika namaleni
Ray Ban erika namaleni Ray Ban erika namaleni

Ray Ban erika namaleni

2500 МКД

Бренд: ray ban

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: rayban

Состојба: многу добра

Додадено: 23.5.2021

Прегледи: 160

3

Bezvremenski, unisex, odgovaraat na bukvalno se! Ocilata se kupeni 9000 den so popust pred dosta vreme i se noseni (mozhe da se zabelezat minijaturni grebatinki na staklata) poradi toa cenata e takva kakva shto e no mozhe ushte mnoguu da se nosat. Za ovaa cena smetam deka se top, poradi toa e i fiksna i bez razmeni ve molam.

Majchee

13
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1