Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Перика
Перика Перика Перика Перика

Перика

1000 МКД

Бренд: ellen wille

Град: Скопје

Материјали: sintetika

Ознаки: sredno smegja

Состојба: многу добра

Додадено: 28.5.2021

Прегледи: 132

1

Перика со средна должина ,одприлика до вратот,купена е од Medicus Help.Изгледа нормално како природна коса,бојата е средно смегја,може да се мие,витка,но сепак е добра синтетика.Во кутија е ,фирмата е германска-Ellen Wille. https://www.ellen-wille.de/damen.html

SuperNova

82
0

Членот го следат

166

Членот ги следи

26