Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Намалени ! Очила за сонце
Намалени ! Очила за сонце
Намалени ! Очила за сонце Намалени ! Очила за сонце Намалени ! Очила за сонце

Намалени ! Очила за сонце

150 МКД

Град: Скопје

Ознаки: црни очила за сонце

5
0

Доста шик очила за сонце, со црна рамка и по еден цвет од двете страни на рачките. Без размени.

Додадено: 1.8.2013 Прегледи: 902

TheGirl19

49
2

Членот го следат

174

Членот ги следи

66