Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тепих
Тепих

Тепих

1500 МКД

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: синтетика

Ознаки: зачуван

Состојба: многу добра

Боја: портокалово

Додадено: 6.9.2021

Прегледи: 121

1

Голем е мислам 2 на 2,5. Не го сакаат бил многу детски. Ако сте во Карпош може да ви се донесе. Цена 1500 за размена 1800.

AnaJana

98
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

28