Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Дом Текстил Чаршав за маса Чаршав за маса од лен со чипка
Чаршав за маса од лен со чипка
Чаршав за маса од лен со чипка Чаршав за маса од лен со чипка

Чаршав за маса од лен со чипка

1200 МКД

Бренд: странски

Град: Скопје

Материјали: лен

Ознаки: нов

Состојба: ново без етикета

Боја: црно бело

Додадено: 8.9.2021

Прегледи: 102

0

Голем елегантен едноставен. Бел префинето тенок лен и Црна памучна чипка на извиците. Купен за маса што ја заменив е со многу помала. 180 нав1650

AnaJana

98
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

28