Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Флекери
Флекери Флекери Флекери Флекери Флекери

Флекери

900 МКД

Бренд: хх

Град: Битола

Материјали: хх

Ознаки: флекери

Состојба: многу добра

Боја: праска

Додадено: 20.9.2021

Прегледи: 193

1

Флекери (три парчиња),за тросед,двосед и фотеља.Многу малку користени,без мана или оштетување.Боја праска-бело.За точни димензии во порака.

Izeirijeta

87
1

Членот го следат

46

Членот ги следи

2