Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Drven saat
Drven saat Drven saat

Drven saat

ПРОДАДЕНО

Бренд: .....

Град: Скопје

Материјали: drvo

Ознаки: top

Состојба: многу добра

Боја: кафено

Додадено: 11.1.2022

Прегледи: 169

0

Drven saat. Saatot e vo odlicna sostojba samo mu fali ednoto konjce od levata strana. Go podaruvam so kupen artikl na 350den

bijanka

299
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

12