Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Лотус и месечина
Лотус и месечина

Лотус и месечина

600 МКД

Бренд: рачна изработка

Град: Велес

Материјали: хартија

Ознаки: рачнаизработка месечина квилингнахартија лотус јога

Состојба: ново со етикета

Боја: жолто пинк

Додадено: 16.4.2022

Прегледи: 411

0

Уникатна слика со Лотус и месечина изработена со техника квилинг на хартија. Во цената е вклучена и рамка.

WonderArt

2
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

16