Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Luster tavanski
Luster tavanski Luster tavanski Luster tavanski Luster tavanski Luster tavanski

Luster tavanski

1200 МКД

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

Состојба: многу добра

Додадено: 9.5.2022

Прегледи: 792

9

Tavanski luster kupen vo AS Light vo Bunjakovec. Masiven i mnogu dekorativen luster so interesni klopcesti zavrsetoci. Koristen, no bez ostetuvanja. Fiksna cena

fineliving

167
0

Членот го следат

114

Членот ги следи

48