Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Wilerovi gobleni ptici
Wilerovi gobleni ptici Wilerovi gobleni ptici Wilerovi gobleni ptici Wilerovi gobleni ptici Wilerovi gobleni ptici

Wilerovi gobleni ptici

2000 МКД

Бренд: wiler

Град: Куманово

Материјали: konec

Ознаки: goblen retro ubavi

Состојба: добра

Боја: бело

Додадено: 16.5.2022

Прегледи: 707

3

Gobleni vilerovi so motiv pticki. Ramkite treba da se smenat. Simbolicna cena 4x500den

brzigonzales

31
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

91