Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova korpa
Nova korpa

Nova korpa

70 МКД

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Боја: бело

Додадено: 2.6.2022

Прегледи: 160

5

Nova korpa za vo kujna, za razlicna namena, skladiranje na sredstva za sadovi ili krpi

Emili280678

120
2

Членот го следат

66

Членот ги следи

31