Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
stolna lamba -IKEA
stolna lamba -IKEA stolna lamba -IKEA

stolna lamba -IKEA

600 МКД

Град: Битола

Материјали: nh

Ознаки: nh

Состојба: многу добра

Боја: сребрено

Додадено: 28.8.2022

Прегледи: 277

2

Stolna lamba so 2 sijalici kupena od Ikea bez abazur visina 1.40 m

mirjanas

91
0

Членот го следат

46

Членот ги следи

2