Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jorgance/prekrivka Bratz
Jorgance/prekrivka Bratz

Jorgance/prekrivka Bratz

400 МКД

Бренд: bratz

Град: Куманово

Материјали: //

Ознаки: bratz

Состојба: одлично

Боја: црвено

Додадено: 13.11.2022

Прегледи: 1014

2

Jorgance ,moze I kako prekrivka za krevet za devojce,istiot dezen e od dvete strani.Koristen edna sezona. Dimenzii 145x200cm

MilenaMila

55
1

Членот го следат

33

Членот ги следи

0