Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Стази
Стази Стази Стази

Стази

ПРОДАДЕНО

Град: Куманово

Материјали: килим

Ознаки: килим

Состојба: одлично

Додадено: 22.11.2022

Прегледи: 223

10

Стазите се со ширина 80 см. Една е 3.40 м, додека другата е 2.30 м

Lidija.Gj

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0