Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комплет уметнички слики
Комплет уметнички слики

Комплет уметнички слики

1500 МКД

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: слики уметнички

Состојба: многу добра

Додадено: 23.11.2022

Прегледи: 298

2

Комплетот слики се продава за 1500 денари. Подигање во нас. Аеродром, Скопје. Не испраќам по Карго.

janna.9

17
1

Членот го следат

17

Членот ги следи

5