Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Golema crna vazna
Golema crna vazna

Golema crna vazna

450 МКД

Бренд: cv

Град: Скопје

Материјали: keramika

Ознаки: cv

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 30.12.2022

Прегледи: 225

7

Golema crna vazna, 46 cm

AnaLana

6
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1