Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Дом Внатрешен декор Слики и рамки за слики Квилинг Слика „Биди мој/а“
Квилинг Слика „Биди мој/а“
Квилинг Слика „Биди мој/а“ Квилинг Слика „Биди мој/а“

Квилинг Слика „Биди мој/а“

800 МКД

Бренд: рачна изработка

Град: Велес

Материјали: хартија

Ознаки: срце ракотворба пчела квилингсохартија валентин

Состојба: ново со етикета

Боја: шарено

Додадено: 28.1.2023

Прегледи: 142

1

Уникатна слика изработена со техника квилинг на хартија. Во цената е вклучена и рамката.

WonderArt

2
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

16