Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Квилинг слика „Пепруга“
Квилинг слика „Пепруга“ Квилинг слика „Пепруга“ Квилинг слика „Пепруга“

Квилинг слика „Пепруга“

500 МКД

Бренд: рачна изработка

Град: Велес

Материјали: хартија

Ознаки: рачнаизработка квилингнахартија пеперуга ракотворба слика

Состојба: ново со етикета

Боја: шарено

Додадено: 23.2.2023

Прегледи: 312

6

Уникатна слика изработена со техника квилинг на хартија. Во цената е вклучена и рамката. димензија 16*21цм.

WonderArt

2
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

16