Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Luxury Tiffany &Co sveknici
Luxury Tiffany &Co sveknici Luxury Tiffany &Co sveknici Luxury Tiffany &Co sveknici Luxury Tiffany &Co sveknici Luxury Tiffany &Co sveknici

Luxury Tiffany &Co sveknici

9700 МКД

Бренд: tiffany &co

Град: Скопје

Материјали: crystal kristal

Ознаки: novo luxury

Состојба: ново со етикета

Боја: плаво

Додадено: 7.4.2023

Прегледи: 493

3

Luksuzni Tiffany &Co Kristalni Sveknici. Brendov e Vrv u svetot ,dobro poznat po luksuz. Kristalnite sveknici se vo Originala kutija kako sto se spakuvani od Tiffany &Co. Dosta golemi 21 cm . Na samiot dolen del od kristalot e logoto na brendot . Gi davam mnogu povolno , ako se zeme u predvid deka sekoja godina cenite im se 10% nagore Unikaten poklon . Bez razmeni

FASHION2022

61
0

Членот го следат

48

Членот ги следи

0