Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Дом Текстил Постелнини Чаршави Јоргански од сатен памук чаршаф
Јоргански од сатен памук чаршаф
Јоргански од сатен памук чаршаф

Јоргански од сатен памук чаршаф

250 МКД

Бренд: турски

Град: Скопје

Материјали: сатенски памук

Ознаки: екстра

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 4.8.2023

Прегледи: 449

3

Имам многу еден е 250.

AnaJana

115
0

Членот го следат

88

Членот ги следи

25