Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Slika od preplet
Slika od preplet Slika od preplet

Slika od preplet

600 МКД

Бренд: preplet

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: slika crno

Состојба: ново без етикета

Боја: црно бело

Додадено: 30.10.2023

Прегледи: 162

2

Slika so poraka! Idelana za podarok

Sneze01

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1