Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови модли
Нови модли Нови модли

Нови модли

150 МКД

Бренд: ххх

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: божиќ нова година

Состојба: ново со етикета

Боја: црвено

Додадено: 4.11.2023

Прегледи: 293

11

Нови 8 модли за Божиќни колачи Лани купив еден комплет, па го затурив. Купив втор комплет, а сега го најдов првиот

Ivikiwi

65
0

Членот го следат

49

Членот ги следи

14