Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Дом Текстил Перници Перница за трудници
Перница за трудници
Перница за трудници

Перница за трудници

450 МКД

Град: Куманово

Материјали: памук

Ознаки: перница трудници

Состојба: одлично

Боја: тиркиз бело

Додадено: 7.11.2023

Прегледи: 90

0

Перница за трудници. Користена кратко. Ептен погодна за последните месеци од бременоста. Подоцна може да се користи и за бебе за игра на стомак.

NIrena

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0